Cocomed | Si te blejme?
Si te blejme?

Produktet tona mund t’i provoni dhe blini duke vizituar nje nga pikat e meposhtme, ose online nepermjet ketij websiti:

Dyqanet ‘Cocoshop’

TIRANE

 • Cocoshop(Libri Universitar, perballe Moncheri, tek Stacioni i Tiranes se Re)
 • Cocoshop(Rr. Islam Alla, 200 metra mbi maloren e Adidas ne Myslym Shyr)

 

Pika te tjera shitjejeje:

Pikat e meposhtme marrin produktet PuroBIO cosmetics dhe Biofficina Toscana tek Cocomed.

Kujdes! Dyqanet dhe Farmacite e meposhtme nuk jane te Cocomed, keshtu qe VETEM linjat PuroBIO cosmetics dhe Biofficina Toscana na perkasin ne.

 • Dyqani Natyral(tek Rr. Dibres, krah Farmacise nr. 10)
 • Farmaci ERA(tek 21 Dhjetori, kryqezimi i rr. Muhamet Gjollesha me rr. Myslym Shyri)
 • Farmaci ROMA(Rr. Myslym Shyri, prane Adidas)
 • BIO Planet (blv. Bajram Curri, prane Hotel Diplomat Fashion)

DURRES

 • Beauty Point(tek Gjykata, perballe Super Market Durresi)
 • D’IVA cosmetics (ne bulevardin Dyrrah, prane Pallatit te Kultures Durres)

SHKODER

 • Parfums De Marly(ne Pedonale, ne krah te Hotel Carmen, perballe Galeri Shkodra)

ELBASAN

 • Ami’s Cosmetics(ne Rrugen e Blirave, perballe Fondit Besa dhe Optika Biqiku)

PER TE BLERE ONLINE

Per te bere nje blerje tek Cocomed eshte teper e thjeshte. Mjafton te ndiqni hapat e meposhtme.

 1. Duke naviguar ne faqe, ju mund te zgjidhni secilin produkt qe deshironi, dhe ta shtoni ate ne shporte, duke perdorur butonin “Shto ne shporte”
 2. Ne momentin qe deshironi te dergoni porosine tuaj ose te modifikoni shporten, mjafton te klikoni ne nje nga linket “Shiko shporten”, ose tek elementi i fundit ne menu, i cili tregon gjendjen e shportes tuaj ne cdo moment.
 3. Pasi te keni shkuar tek faqja e Shportes, ju keni mundesine ta modifikoni ate, duke hequr produkte ose duke ndryshuar sasine e tyre.
 4. Ne ekranin pasardhes mund te perfundoni porosine.

Dergesat behet me Albanian Courier dhe pagesa behet ne momentin e marrjes te porosise. Transporti kushton 100 lek dhe eshte falas per porosi mbi 2900 lek.

Per cdo paqartesi, mos hezitoni te na kontaktoni nepermjet formularit ne fund te faqes.

Ju faleminderit!