Cocomed | PuroBIOcosmetics – Pikat e shitjes
PuroBIOcosmetics – Pikat e shitjes

Tirane

Cocoshop(Rr. Islam Alla, 200 metra mbi maloren e Adidas ne Myslym Shyr)

Dyqani Natyral(tek Rr. Dibres, krah Farmacise nr. 10)

Farmaci ERA(tek 21 Dhjetori, kryqezimi i rr. Muhamet Gjollesha me rr. Myslym Shyri)

Farmaci ROMA(Rr. Myslym Shyri, prane Adidas)

BIO Planet (blv. Bajram Curri, prane Hotel Diplomat Fashion)

Vintage Salon(tek Gjykata prane Grepit te Arte)

Durres

Beauty Point(tek Gjykata, perballe Super Market Durresi)

D’IVA cosmetics (ne bulevardin Dyrrah, prane Pallatit te Kultures Durres)

Shkoder

Parfums De Marly(ne Pedonale, ne krah te Hotel Carmen, perballe Galeri Shkodra)

Korce

Cocoshop(ngjitur me Il Cammino, tek Fabrika e Kepuces)

Elbasan

Ami’s Cosmetics(ne Rrugen e Blirave, perballe Fondit Besa dhe Optika Biqiku)

DSC_0189
DSC_0066