Cocomed | Paketa e trupit n.2 (Krem trupi super hidratues + scrub trupi me Olivello Spinoso)
Sale!
_ARP6197

Paketa e trupit n.2 (Krem trupi super hidratues + scrub trupi me Olivello Spinoso)

4,600 lek 4,200 lek

Nje pakete me dy produktet e reja Biofficina Toscana, ideale per periudhen me te ftohte te vitit dhe nje ide shume e bukur dhurate!