Cocomed | Laps buzesh/sysh biologjik “BRICK” Purobio 10

Laps buzesh/sysh biologjik “BRICK” Purobio 10

850 lek

Description

E gjithe linja e Lipliner e Purobiocosmetics zevendeson plotesisht buzekuqin. Ka saktesine e nje lapsi dhe intensitetin e nje buzekuqi. Ky eshte nje laps ne tonalitetin kafe e erret.

INCI: OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, C10-18 TRIGLYCERIDES, OLUS OIL, MICA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL*, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA, CANDELILLA CERA, SESAMUM INDICUM OIL*, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, TALC, SORBIC ACID, CI 77491, CI 75470, CI 77742, CI 77891, CI 77510
*ingredienti biologici/organic ingredients

Certifikimet:

ccpb vegan NICKEL

Comments

comments

Additional information

Format

1,3 +/- 0,3 g – Ndryshimi varet nga diferencat mes ngjyrave te ndryshme ose diferencave qe ndodhin ne fazen prodhuese.

PaO

18M

Perdorimi

Vendoseni direkt ne buze. Mund te perdoret edhe si "kontur", per te definuar formen e buzeve, por edhe si mbushes.

Kujdes

Mbaheni ne ambjent te fresket dhe te erret. Mos e hidhni kutine ne ambjent.

Prodhues

MAMI srls