Cocomed | Blender – Foundation Cream Sponge Purobio (ideal per aplikimin e lëngjeve dhe pudrave)

Blender – Foundation Cream Sponge Purobio (ideal per aplikimin e lëngjeve dhe pudrave)

1,090 lek

Description

Ideal per te aplikuar fondatinen.

•  Sfungjere Polyurethane per te perhapur me mire fondatinen tuaj ose pudren. Forma specifike e saj si veze lejon te aplikoni ne zona te medha e te vogla te fytyres. Lageni perpara perdorimit.
• Materiali: polyurethane
• Testuar dermatologjikisht
• Hypoalergjike
• Made in Italy
• 100% Cruelty Free

Certifikimet:
bollino ispe PENNELLI-adatto-vegani

Comments

comments