Cocomed | Balsam pa shplarje me kivi

Balsam pa shplarje me kivi

1,500 lek

  • Eliminon elektrizimin
  • Super hidratues, i le floket e bute
  • Shume i lehte, per cdo lloj floku
  • Me vaj lini dhe keratine vegjetale, ushqyese dhe perforcuese per flokun.
Category:

Description

Pas tre balsameve shume te njohur, Biofficina Toscana prezanton prezanton nje balsam pa shplarje!

Nje bashkim multi-vitaminash frutash me faktore antioksidues, hidratues dhe mbrojtes, me efekt disiplonues dhe kunder elektrizimit. Eshte nje formule e re, me konsistence shume te lehte, qe disiplinon flokun pa e renduar, dhe ne te njejten kohe jep elasticitet dhe shkelqim. Floku do te ngelet me i bute, i lehte dhe me nje arome fantastike!

Fale permbajtjes te kivit bio-toskane dhe frutave si kajsi, portokall, limon dhe ananas ka veti antioksiduese, hidratuese dhe mbrojtese. Ndersa keratina vegjetale dhe vaji i linit forcojne dhe ushqejne flokun.

 

Comments

comments