Cocomed | Product categories Eye Shadow

Eye Shadow

Linja EyeShadow e PurobioCosmetics perbehet nga lapsa te bute, me teksture kremoze, te cilet mund te perdoren mbi qepalla, por edhe si lapsa sysh te thjeshte (eyeliner). Gjithashtu, mund te gjeni edhe dy paleta Christmas 2015 Limited Edition!
Te certifikuar si 100% biologjike, Vegan OK, Nickel tested dhe NATRUE.

Showing 1–30 of 33 results