Cocomed | Oh… akoma nuk kam bere dhuratat!

Oh… akoma nuk kam bere dhuratat!


  • 22 Dec


  • Anta Haxhiraj

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterEmail this to someone

Nuk duam te perhapim panik, por jemi vetem 3 dite larg Krishtlindjeve! Akoma jeni konfuze se cfare te dhuroni keto festat? Ne ne Cocomed do jua bejme zgjedhjet me te lehta me propozimet e paketave tona festive me produktet PuroBIO cosmetics dhe Biofficina Toscana 🙂

Nje femer duhet te kete gjithnje ne canten e saj nje laps dhe nje buzekuq, ngjyrat zgjidhini ju. Ne ju sugjerojme buzekuqin numer 05, 04 dhe 07. Jane ngjyra te ndezura, perfekte per mbremjet familjare ose te kaluara mes miqsh. Na besoni qe mikeshes tuaj do i pelqeje shume kjo dhurate.

 

xmas-box-lipsxmas-box-lips-1 (1)

Si propozim te dyte menduam edhe per mikeshen tuaj qe nuk lyhet shume, ajo qe del me nxitim nga shtepia duke vendosur vetem nje laps te zi e nje rimel. E kush me mire se Rimeli LAM do e bej veshtrimin e saj te bjere ne sy?

Screenshot 2016-12-22 20.02.31

Mos ju beme edhe me shume konfuze se cfare te zgjidhni, mes nje rimeli dhe nje buzekuqi…apo lapsat?Po sikur t’ju themi se nje dhurate perfekte do te ishte nje rimel i zi dhe nje buzekuq? Meqenese festat jane shume afer…ne do te sugjeronim te benit tuajin ngjyren 07, te kuqen klasike qe nuk vdes kurre.

DSC_0541

Nese jeni adhuruese te produkteve PuroBIO dhe mezi i prisnit uljet e festave eshte koha e duhur per te bere tuajat paketat me produktet e bazes se fytyres me cmime shume ekonomike. Sivjet vijme me dy paketa me produktet kryesore per te siguruar nje make up mbulues dhe rezistent gjate dites, keshtu ju plotesojme juve nevojat per t’i patur te gjitha produktet e duhura qe te siguroni kete pamje.

DSC_0555(1)

Te dhurosh eshte nje nga ndjesite me te bukura qe te falin festat. Kujdesemi per njerezit tane me te dashur e u falim atyre dashuri nepermjet nje dhurate. Por nuk eshte vetem make ai qe ka rendesi. Shpesh ne harrojme se sa e rendesishme eshte te kujdesemi edhe per lekuren ne vetvete, per floket dhe trupin. Ndaj ofertat tona nga linja e Biofficina Toscana s’kishin si te mungonin.

2 paketat e fytyres ku mund te kombinoni nje krem fytyre me kremin e syve dhe na besoni…lekura juaj do ju falenderoj!

DSC_0489DSC_0491

Trupi eshte ai qe lem me shume pas dore, por qe nje krem i mire trupi sidomos me arome frutash pylli dhe nje scrub qe ben edhe shampon ne te njejten kohe jane dy produkte te parrezistueshme. Pervecse jane nje dhurate qe do te kenaqte cdo kend, mund t’ia dhuroni edhe vetes duke u “llastuar” pak per gjithe lodhjen e vitit qe po kalon.

DSC_0506

Floket…simboli i bukurise se nje femre. Setet tona te festave mbulojne cdo nevoje te tyre, mjafton qe t’i hidhni nje sy, per floke kacurrela ose te drejte.

DSC_0500 DSC_0505

Dhe nese ende jeni te pavendosur, apo thjesht nuk keni kohe te beni nje dhurate…sivjet ofrojme nje risi. GIFT CARD me vlere 2000, 3000, 5000 lek. Per te gjithe njerezit tuaj me te vecante, duke ia dhuruar kete karte qe e gjeni vetem prane COCOshop ata mund ta zgjedhin  vete dhuraten e tyre. Kartat e dhuratave vijne ne 4 formate: 2000, 3000, 5000 dhe 10000 lek!

Nuk na mbetet gje tjeter vecse t’ju themi: Dhuroni, beni dike te lumtur dhe falni sa me shume dashuri! Tek e fundit festat per kete jane, te sjellin gezim e te na afrojne me shume me njerezit tane te dashur.

 

Shikoni paketat dhe cmimet!

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterEmail this to someone

Comments

comments