Cocomed | Oferta Verore Biofficina Toscana
Oferta Verore Biofficina Toscana

Pas PuroBIO cosmetics, eshte rradha per oferten verore Biofficina Toscana. Nje set produktesh per fytyren, floket dhe trupin, te gjitha shume te perdorshme per sezonin e veres. Mjafton te zgjidhni 2 prej tyre dhe perfitoni menjehere 20% ulje. Me poshte mund te gjeni te gjitha produktet e shpjeguara.

IMG_8168 (1)

Produktet e fytyres me oferte

foto-estate3

1. Serumi purifikues – Per fytyra të yndyrshme me tendencë akneike. Balancon prodhimin e yndyrës te tepërt, redukton imperfeksionet, pikat e zeza dhe zvogëlon poret. Nga 2000 lek, shkon 1600 lek

2. Serumi antioksidant – Per fytyra qe kane nevoje per rigjenerim. Rikthen elasticitetin dhe shkelqimin e fytyres. Hidratues shume i mire dhe kunder te gjitha njollave. Nga 2000 lek, shkon 1600 lek

3. Serumi riekuilibrues – Për fytyra shumë delikate, qe irritohen shpejt, me kapilarë që skuqen. Veti qetësuese, zbutëse dhe hidratuese. Rindërton shtresën mbrojtëse yndyrore të lekurës. Nga 2000 lek, shkon 1600 lek

4. Serumi rigjenerues – Për fytyra të thata. Serum me konsistencë vajore. Efekt shume i mirë rigjenerues, antioksidues, hidratues dhe zbutës. Mund te përdoret së bashku me serumin antioksidues, riekuilibrues, ose me kremrat e fytyrës. Nga 2300 lek, shkon 1840 lek

5. Uji micelar – Nje heqes make up dhe pastrues fytyre shume delikat. Permban Rubiox® nje ekstrakt i frutave te pyllit toskane, me fuqi te medha antioksiduese dhe purifikuese. Me veti qetesuese dhe zbutese. Nga 1850 shkon 1480.

Produktet e flokeve me oferte

foto-estate

 

1. Xhel kacurrelash definues – Efekt definues dhe modelues per floke kacurrela dhe me onde. Hidraton dhe ushqen floket, duke i mbajtur te buta, te ndricuara dhe me shkelqim. Per floke qe ju nevojitet definim. Nga 1400 lek shkon 1120 lek.

2. Xhel kacurrelash zbutes – Efekt zbutes dhe definues per floke kacurrela. Mbron nga faktoret e jashtem dhe mban floket e buta dhe me shkelqim. I pershtatshem per floket qe e kane formen e kacurrelit te formuar. Nga 1450 lek shkon 1160 lek.

3. Locioni disiplinues – Per floket te padisiplinuar ose elektrizuar. Disiplinon floket, dhe mbron nga agjentet atmosferike natyrale (dielli, kripa e detit), kimike (smog) ose nxehtesia e thareses dhe piastres. Nga 1400 lek shkon 1120 lek.

4. Vaj flokesh mbrojtes dhe shkelqyes – Nje vaj shume i lehte, me funksion ristrukturues dhe mbrojtes. Mbron nga nxehtesia dhe faktoret jashtem, dhe i mban floket e bute, me shkelqim dhe elasticitet. Efekt antioksidues fale Setol, nje fitokompleks i perbere nga 4 lloje vajrash. Per te gjitha llojet e flokeve. Nga 2150 lek shkon 1720 lek.

5. Kremi hidratues dhe ristrukturues – Krem riparues per floke te thate, te demtuar ose trajtuar. Efekt hidratues, rigjenerues dhe mbrojtes. I rikthen flokeve shkelqim dhe elasticitet. Nga 1890 lek shkon 1510 lek.

 

Produktet e trupit me oferte

foto-estate2

1. Qumesht trupi me fruta pylli – Nje qumesht trupi me konsistence kremoze, shume hidratues dhe antioksidues. E le lekuren shume te bute dhe me nje arome fantastike frutash pylli. M tre lloje dylli blete dhe mjalte bio toskane. Nga 1990 lek, shkon 1590 lek.

2. Fluid bifazik trup dhe floke – I pershtatshem per t’u perdorur per trupin dhe floket ne plazh. Sherben per te hidratuar dhe zbutur lekuren dhe fale grimcave te shndritshme qe ka brenda i jep shkelqim asaj. Lengu i Aloe Veras ne perberje e mban lekuren e hidratuar, kurse Vaji i Karrotes dhe Vitamina E ndihmojne per nje ngjyre te bukur. Nga 1500 lek, shkon 1200 lek.

 

Mjafton te zgjidhni te pakten dy prej te gjitha produkteve me siper, dhe perfitoni menjehere 20% ulje!

Pikat e Shitjes
Shikoni Produktet